HİZMETLERİMİZ

PRODÜKSİYON

Tanıtım Filmi

Hedef kitlenize en efektif şekilde ulaşarak marka bilinilirliğinizi arttırmanızı sağlar. Artık herkesin video izlediği günümüzde işinizi potansiyel müşterinize anlatmanın en etkili yolu olan tanıtım videosuyla prestijinizi yükseltebilir, işinize değer katabilirsiniz.

Reklam Filmi

Reklamcılık hizmetimiz ile markanız adına yaratıcı reklam filmleri yapıyor, ürün ve hizmet tanıtımlarınız için hedeflediğiniz marka trafiğine ulaşmasını sağlıyoruz.

Havadan Çekim

İstediğiniz doğrultusunda ihtiyaç analizinizi yaparak, 4K çekim kalitesinde görüntü üreten ekipmanlarımızla, doğru sonuç alabileceğimiz ekibimizi görevlendiriyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Yüksek kaliteli görsel içerik, başarılı bir dijital kampanya deneyimi için vazgeçilmezdir. Ve tek bir tuşa basmak sizi profesyonel bir fotoğrafçı yapmaz. Fotoğraf stilinden komposizyona, ışıktan dijital fotoğraf işleme sürecine kadar tüm noktalarda sizin için en iyisini hayata geçiriyoruz.

Organizasyon Çekimi

Seminer, fuar ya da sempozyum gibi tüm organizasyonlarınız için yüksek kaliteli ekipman ve deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

ANİMASYON

Animasyon Tanıtım Filmi

Animasyon tanıtım filmleri ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilir, müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Dikkat çekici ve markanızın karakterine uygun tasarlanan animasyon tanıtım filmleri markanızın bilinilirliğini arttırır, güvenlilirlik kazandırır.

3D Modelleme

Dijitalin gücüyle markanızın mekan konseptini belirlemek, müşterileriniz için dikkat çekici tasarımları hayata geçirmek isterseniz; Sıradışı fikirlerimizle her an hizmetinizdeyiz. Kreatif mekan konsept tasarımlarının yanı sıra 3D görselleştirme hizmetimizle henüz proje aşamasında olan fikirlerinizi gerçeğe en yakın görsel sunumlarla görünür kılıyoruz.

İnfografik Film

İnfografikler daha çok kurumsal işlerde kullanılan, veri ve bilgilerin grafiklerle kolay anlaşılır biçimde anlatılmasına olanak sağlar. Anlatmakta zorlandığınız bilgi ve verilerinizi grafik tasarımlarla en hızlı şekilde hedef kitlenize sunabilir ve yüksek etkileşim sağlayabilirsiniz.

Çizgi Film

3D ve 2D animasyonlar üzerinde uzmanlaşmış ekibimizle bir çok projeyi hayata geçirdik.

HİZMETLERİMİZ

GRAFİK TASARIM

Logo Tasarım

Markanızı özgün olarak temsil etmeye karar verdiyseniz; İşe öncelikle markanızın karakter analizi ile başlayalım. Markanızın karakterine ve yaptığınız işi en doğru şekilde yansıtacak, yaratıcı ekibimiz tarafından tamamen özgün logonuzu tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

“İçerik” dijital dünyada krallığını ilan edeli epey zaman oluyor. Tabi ki içeriğin gücünü kavrayan markalar her zaman her yerde stratejik konumunu koruyor. Kurumsal İçerik Yönetimi hizmetimiz, sizin marka değerinizi inşa etmek için bütünsel olarak kurguladığımız bir yolculuk. Markanızın pazarlama serüvenine yol arkadaşı olmak için tüm yaratıcılığımızı ve özgünlüğümüzü ortaya koyuyoruz. Firmanızın hedeflediği o büyük resmi, kurumunuzdaki çalışanlarınızla, müşterilerinizle paylaşmak ve rakiplerinizden daha görünür olmanız için katkı sağlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya günümüzde hemen herkesin gününün büyük bir bölümünde zaman geçirdiği yerlerden bir tanesi. MovimA sosyal medyada markanızı daha iyi bir pozisyonda konumlandırmayı amaçlıyor. Bu yüzden markanız karakterlerine uygun yaratıcı ve özgün tasarımlar yapıyoruz. Böylece markanızın müşterileri ile etkileşim sağlamanızı ve doğru hedef kitleye ulaşarak rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Takipçilerinizi potansiyel müşterilerinize dönüştürmek için sosyal medya ağları, markanıza eşsiz fırsatlar sunuyor. Ancak bunun için sosyal medyanın dilinden iyi anlamak gerekiyor. MovimA sosyal medya içerik yönetiminde markanızı daha iyi bir pozisyonda konumlandırmayı amaçlıyor. Böylece markanızın müşterileri ile aracısız olarak anlık iletişim kurabilmesini sağlıyoruz. Bunun için marka farkındalığınızı arttıracak kreatif taktikler kullanarak sosyal medya hesaplarınızda tutarlı bir iletişim dili kurguluyoruz. Biz tüm bunları yaparken size sadece müşterilerinizden gelen tepki ve yorumları okumak kalıyor.